خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » دانلود 96 » متن تبریک ترامپ به مناسبت ماه رمضان ۹۶

متن تبریک ترامپ به مناسبت ماه رمضان ۹۶

جدید روز :

متن تبریک ترامپ به مناسبت ماه رمضان ۹۶

متن تبریک ترامپ به مناسبت ماه رمضان ۹۶

متن تبریک ماه رمضان ترامپ برای کشورهای اسلامی و مسلمانان جهان از این قرار است ..

جدید روز به نقل از برترینها «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری ایالات متحده در بیانیه ای که در تارنمای رسمی کاخ سفید منتشر شد:خطاب به همه مسلمان جهان، فرا رسیدن این ماه رمضان را از طرف مردم آمریکا به آنان تبریک گفت.source - متن تبریک ترامپ به مناسبت ماه رمضان 96

ترامپ

.jpg - متن تبریک ترامپ به مناسبت ماه رمضان 96

Z - متن تبریک ترامپ به مناسبت ماه رمضان 96
ترامپ که خواستار منع ورود مسلمانان به آمریکا شده است، گفت:در این ماه مسلمانان آمریکا و سراسر جهان از سنت های نیکوکاری و مراقبه الهام می گیرند که این مساله سبب تقویت جامعه های ماست.
وی که پیش از این مسلمانان را «اسب تروآیی» معرفی کرده بود که پر از پناهجویانی است که می خواهند به آمریکا بیایند و آمریکایی های بی گناه را بکشند، افزود:نفی خشونت، پیگیری صلح و کمک به نیازمندانی که از فقر و جنگ رنج می برند وظیفه مشترک ماست و ماه رمضان آگاهی از این وظیفه را تقویت می کند.
ترامپ با تاکید بر اینکه امسال ماه رمضان در حالی می آید که جهان سوگوار قربانیان بی گناه حمله های وحشیانه در انگلیس و مصر است، افزود:این اعمال شرارت بار کاملا برخلاف روح رمضان است و عزم ما را برای مبارزه با تروریست ها و عقیده منحرف آن ها جزم می کند.
ترامپ با اشاره به دیداری که هفته گذشته با سران کشورهای عربی و مسلمان در عربستان داشت، تاکید کرد:به آن ها قول داده است که در راه مبارزه با تروریستم و ایدئولوژی های تروریست پرور در کنار آنان خواهد بود.
متن تبریک ماه رمضان ۹۶ ترامپ
2Q== - متن تبریک ترامپ به مناسبت ماه رمضان 96
این در حالی است که مخاطبان ترامپ در عربستان، رهبران کشورهای مسلمانی بودند که اغلب غیر دموکراتیک هستند. میزبان وی عربستان بود که قرائتی از اسلام با نام وهابیت بر آن حاکم بوده، آئین و تفکری که افراط گرایانه است.
شخص ترامپ در پستی در ‘فیسبوک’ در سال ۲۰۱۶ از عربستان سعودی انتقاد کرد و آن را ‘کشوری که زنان را به بردگی می کشاند و همجنس گرایان را می کشد’ خطاب کرد.
رئیس جمهوری آمریکا در این بیانیه گفت:بیایید در این ماه رمضان مصمم باشیم که از هیچ اقدامی دریغ نکنیم تا نسل های آینده ما از تازیانه تروریسم رها شوند و بتوانند در صلح و آرامش عبادت کنند.
بیانیه ترامپ افزود:بهترین آرزوها را برای مسلمانان در همه جای جهان دارم که مشغول انجام سنت های نیکوکاری، روزه داری و عبادت در این ماه هستند.
همچنین بخوانید :  عکس مژده لواسانی قبل از عمل و بعد از عمل + عکس

متن تبریک ترامپ به مناسبت ماه رمضان ۹۶

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز