خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » دانلود 96 » ماجرای هک شدن صفحه اینستاگرام میثم مطیعی واقعیت دارد ؟

ماجرای هک شدن صفحه اینستاگرام میثم مطیعی واقعیت دارد ؟

جدید روز :

ماجرای هک شدن صفحه اینستاگرام میثم مطیعی واقعیت دارد ؟

ماجرای هک شدن صفحه اینستاگرام میثم مطیعی واقعیت دارد ؟

جزییات هک شدن صفحه اینستاگرام میثم مطیعی + عکس

ماجرای هک شدن صفحه اینستاگرام میثم مطیعی + واقعیت دارد یا خیر

 

صفحه اینستاگرام مداح جوان میثم مطیعی روز سه شنبه از دسترس خارج شد گویا هک شده است .

در جریان برگزاری مراسم نماز عید سعید فطر، میثم مطیعی مداح جوان اهل بیت (ع) با خواندن اشعاری حماسی و پر معنا، شور و حال دیگری به فضای عیدانه عید فطر داد.

 

ماجرای هک شدن صفحه اینستاگرام میثم مطیعی واقعیت دارد ؟

اینستاگرام مداح جوان میثم مطیعی 300x199 - ماجرای هک شدن صفحه اینستاگرام میثم مطیعی واقعیت دارد ؟

 

 

 

 

 

حالا تنها پس از گذشت چند ساعت از این موضوع و برخی واکنش‌های منفی به این اشعار گویا این ابیات به مذاق برخی ها خوش نیامده و صفحه

 

اینستاگرام مطیعی از دسترس خارج شد

شعری که میثم مطیعی در روز عید فطر خواند و حواشی پیرامون آن گفت: مسلما شعری را که میثم مطیعی خواند، تایید می کنم. شعر خوبی بود که آن را چهار نفر از شاعران خوب کشورمان سروده بودند. برخی می گویند زمانش نبود که این شعر خوانده شود. چرا زمانش بود.

وی افزود: شعری که در روز عید فطر توسط میثم مطیعی خوانده شد،

 

از جهت ادبی خوب بود. هرچهار شاعری که این شعر را سرودند، می شناسم.جزء شاعران خوب هستند.در شعر انقلاب بخشی به عنوان شعر اعتراض داریم. این شعر در شعر اعتراض می گنجد.این نوع شعر در ادبیات فارسی و ادبیات جهان سابقه دارد.شاعر باید اعتراض داشته باشد و این شعر، شعر بسیار خوبی بود

 

همچنین بخوانید :  متن و عکس پروفایل شب های قدر 96 / کانال شب قدر

عید فطر توسط میثم مطیعی خوانده شد،

 

از جهت ادبی خوب بود. هرچهار شاعری که این شعر را سرودند، می شناسم.جزء شاعران خوب هستند.در شعر انقلاب بخشی به عنوان شعر اعتراض داریم. این شعر در شعر اعتراض می گنجد.این نوع شعر در ادبیات فارسی و ادبیات جهان سابقه دارد.شاعر باید اعتراض داشته باشد و این شعر، شعر بسیار خوبی بود.فقط به صنایع ادبی در همان بیت « برد-برد» نگاه می کردم دیدم آرایه ادبی را خوب به کار برده است.
این شاعر با اشاره به آرایه های ادبی یکی از ابیات شعری که میثم مطیعی در روز عید فطر خوانده بود، اظهار داشت: در همان بیت « برد-برد» فقط ۱۰ بار حرف « ر » و ۹ بار حرف « گ » و ۸ بار حرف « ب » تکرار شده بود.

 

این مسئله در واج آرایی اهمیت دارد.برخی می گویند شعر ضعیفی بود.از نظر من این اثر شعر بسیار پخته و قوی ای بود.بعضی ها سر و صدا می کنند و می گویند شعر سست بود. شعر بسیار موضع دار و خوبی بود. شعر انقلاب باید اینگونه باشد این هایی که می گویند این شعر به ما برخورده است. بی خود به این افراد برخورد.

قزوه ادامه داد: از شعری که در روز عید فطر خوانده شد و شاعر آن دفاع می کنم. مداحش، فردی تحصیلکرده و انقلابی است. در جهان عرب وی را می شناسند.بسیاری از مداحان ما پایشان را از ایران بیرون نگذاشتند.

 

این مداح در عراق،یمن و سوریه و لبنان شناخته شده است.شعرهایش را می خوانند. میثم مطیعی مداح تحصیلکرده و باسوادی است.

همچنین بخوانید :  بیوگرافی هانده ارچل بازیگر ترکیه + بیوگرافی hande ercel

 

آقای سیار در شعر و آقای مودب در شعر سپید و کلاسیک ما حرفی برای گفتن دارند میلاد عرفانپور هم جزء شاعران جوان خوب ما است این افراد جزء بهترین سرمایه های انقلاب هستند. هم اکنون تحمل مخالفان بسیار کم شده است دولتی را سراغ ندارم که به اندازه این دولت و حامیانش نسبت به مخالفان کم طاقت باشند. دولت قبل از شما عکسش را آتش زدند

 

ماجرای هک شدن صفحه اینستاگرام میثم مطیعی

ماجرای هک شدن صفحه اینستاگرام میثم مطیعی واقعیت دارد ؟ جدید روز

 

ماجرای هک شدن صفحه اینستاگرام میثم مطیعی واقعیت دارد ؟

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز