خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » دانلود 96 » فیلم امیر عباس در برنامه ماه عسل ۹۶ + امیر عباس رجبیان کیست

فیلم امیر عباس در برنامه ماه عسل ۹۶ + امیر عباس رجبیان کیست

جدید روز :

فیلم امیر عباس در برنامه ماه عسل ۹۶ + امیر عباس رجبیان کیست

فیلم امیر عباس در برنامه ماه عسل ۹۶ + امیر عباس رجبیان کیست

golfun.ir 177 418x400 - فیلم امیر عباس در برنامه ماه عسل 96 + امیر عباس رجبیان کیست

فیلم امیر عباس در برنامه ماه عسل

امیرعباس رجبیان معروف به امیر عباس کچلیک در قسمت آخر برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی بود . که در ادامه می توانید فیلم حضور امیرعباس چیلیک در ماه عسل ۹۶ را مشاهده کنید . اما برنامه ماه عسل که اخرین قسمت آن امروز پخش شد مهمانان دیگری هم داشت که در یک نظرسنجی خود مردم این مهمانان را برای شرکت در آخرین قسمت ماه عسل ۹۶ دعوت کرده یودند .

 

معروف شدن امیرعباس رجبیان معروف به کچلیک

 

امیرعباس رجبیان اولین بار با انتشار یک کلیپ طنز از با او در شبکه های مجازی به سرعت محبوب شد و یه شهرت خاص رسید . بیشتر مصاحبه ای که امیرعباس کچلیک در این فیلم کرده بود مورد توجه کاربران قرار گرفت و از صداقت امیر عباس که در قسمتی از کلیپ امیرعباس کچلیک می گوید شعر بلد نیبستم بخوانم ، به من یاد میدهند اما زود فراموش می کنم . اما واژه کچلیک از کجا آمد ؛ در همین کلیپی که امیر عباس با ان معروف شد در حین صحت کردن با مجری می گوید دندونم درد گرفته چون صبح نون و کچلیک خوردم ، کچلیک یک نوع غذای محلی در شمال است به معنی کدو سیز . از آنجا شد که امیرعباس کچلیک با این کلمه معروف شد و بر سر زبان ها افتاد .

 

گردآوری : جدید روز

 

امیر عباس در برنامه ماه عسل , امیر عباس در ماه عسل , امیر عباس رجبیان , امیر عباس رجبیان کیست , امیر عباس کچلیک , امیر عباس کچیلیک در ماه عسل , امیرعباس در برنامه ماه عسل , امیرعباس کچلیک در ماه عسل , امیرعباس ماه عسل , امیر عباس در برنامه ماه عسل , داستان امیر عباس کچیلیک , داستان معروف شدن امیرعباس , رمضان ۹۶ , فیلم امیر عباس رجبیان , فیلم امیر عباس کچیلیک , ماجرای امیر عباس , ماه رمضان , امیر عباس در برنامه ماه عسل , امیر عباس کچلیک , امیرعباس کچلیک

همچنین بخوانید :  کانال استیکر مخصوص ماه رمضان 96

فیلم امیر عباس در برنامه ماه عسل ۹۶ + امیر عباس رجبیان کیست

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز