خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » دانلود 96 » شرایط اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر ۹۶

شرایط اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر ۹۶

جدید روز :

شرایط اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر ۹۶

شرایط اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر ۹۶

شرایط اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر ۹۶

به خدمت 600x385 - شرایط اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر 96

شرایط اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر ۹۶

سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد:تمام مشمولان فارغ التحصیل دوره های کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ یکم تیر ماه ۱۳۹۶ دریافت کرده اند، برای اعزام به خدمت فراخوانده شدند.source - شرایط اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر 96

اعزام به خدمت

تاریخ خدمت فارغ التحصیلان در تیر ۹۶

 

بر اساس این اطلاعیه، تمام مشمولان فوق، موظف هستند روز پنج شنبه یکم تیرماه ۹۶ در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو های مسلح اعلام شده حضور یابند.

 

لازم به ذکر است، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو های مسلح نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مراجعه و پس از دریافت برگ مذکور، بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

بر اساس این اطلاعیه، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود و مشمولان باید برگ های مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو های مسلح و سایر مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه، کارت ملی و غیره را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

 

سازمان وظیفه عمومی ناجا، ضمن فراخوان مشمولان غایب و غیرغایب متولد ۱۳۵۵ تا پایان فروردین ماه ۱۳۷۸برای انجام خدمت دوره ضرورت، طی اطلاعیه ای اعلام کرد مشمولان کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم سال های مذکور که برگه آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم فروردین ماه سال ۹۶دریافت کرده اند،باید در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده،حضور یابند.

همچنین بخوانید :  حذف اکانت تلگرام به صورت ساده / دیلیت اکانت تلگرام

سربازی 600x337 - شرایط اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر 96

مشمولان ساکن تهران بزرگ
مشمولان کاردانی، دیپلم، زیردیپلم غایب و غیر غایب دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ فروردین ماه سال ۹۶، باید راس ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۹ فروردین به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
مشمولان ساکن سایر استان های کشور
مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ فروردین ماه سال ۱۳۹۶، می بایست راس ساعت ۷ صبح شنبه به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده ، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
لازم به ذکر است ، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.
به گزارش میزان، گفتنی است، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

 

شرایط اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر ۹۶جدید روز

شرایط اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر ۹۶

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز