خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
خانه » دانلود 96 » سینما با اکران فیلم های جشنواره فجر روزگار خوبی را می گذراند

سینما با اکران فیلم های جشنواره فجر روزگار خوبی را می گذراند

جدید روز :

سینما با اکران فیلم های جشنواره فجر روزگار خوبی را می گذراند


رییس انجمن نمایش استان سمنان با اشاره به اکران فیلم های جشنواره فجر در سمنان گفت: جشنواره فیلم فجر و استقبال گسترده مردم از فیلم های این جشنواره روزگار خوبی را برای سینمای ایران رقم زده است.

به گزارش رسیده، سیدرحیم موسوی گفت: فیلم های این دوره جشنواره بسیار خوب و سالم است و خوشبختانه شاهد استقبال بسیار خوب مردم از فیلم های این جشنواره در سراسر کشور از جمله سمنان هستیم.

وی با بیان اینکه فیلم های به وقت شام و خجالت نکش را دیده است گفت: فیلم به وقت شام حاتمی کیا تجربه جدیدی در سینمای ایران است و فیلمی بود که توجه مخاطبان را جلب می کند.

وی با بیان اینکه مردم از فیلم های طنز استقبال خوبی کرده اند به اکران فیلم خجالت نکش نیز اشاره کرد و اظهار داشت: این فیلم در ١٠ تا ١۵ دقیقه اول ریتمی و شرایط خوبی دارد و مخاطب را جلب می کند اما هرچه به پایان فیلم می رسیم آن کیفیت و ساخت خوب خود را از دست می دهد.

رییس انجمن نمایش استان سمنان، عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و دست اندرکاران این جشنواره را بسیار خوب بیان کرد و تاکید کرد: برگزاری این جشنواره و اکران فیلم های فجر موجب جلب گسترده مخاطبان به سینما شده و امیدواریم این روند بسیار خوب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در طول سال بیشتر شود.

در جشنواره امسال فیلم فجر ١٢ فیلم در دو سینمای یادمان و هلال سمنان اکران شد و نمایش فیلم در قالب سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تا یکشنبه شب بیست و دوم بهمن در این دو سینما ادامه دارد.

همچنین بخوانید :  پاره شدن لباس دختر ورزشکار هنگام مسابقه المپیک زمستانی

با سایت خبری کافه ایرانی همراه باشد…

caffeirani.ir

سینما با اکران فیلم های جشنواره فجر روزگار خوبی را می گذراند

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز