خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » دانلود 96 » نام همسر چنگیز جلیلوند چیست ؟ / صدای چنگیز جلیلوند

نام همسر چنگیز جلیلوند چیست ؟ / صدای چنگیز جلیلوند

جدید روز :

نام همسر چنگیز جلیلوند چیست ؟ / صدای چنگیز جلیلوند

نام همسر چنگیز جلیلوند چیست ؟ / صدای چنگیز جلیلوند

نام همسر چنگیز جلیلوند چیست ؟ / صدای چنگیز جلیلوند

همسر وحید جلیلوند ,فرزندان چنگیز جلیلوند ,وحید جلیلوند فرزند چنگیز جلیلوند ,چنگیز جلیلوند و همسرش

نام همسر چنگیز جلیلوند چیست ؟ / صدای چنگیز جلیلوند

چنگیز جلیلوند دوبلور و بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۶ آبان ماه سال ۱۳۱۹ در شیراز می باشد و ۷۷ سال سن دارد. وی تاکنون بیش از ۵ هزار فیلم را دوبله کرده است، هنر دوبله را به بازیگری ترجیح می‌دهد . بازی در تئاتر از سال ۱۳۳۶. بازی در سه فیلم در سال های ۱۳۳۸، ۱۳۳۹ و ۱۳۴۶. کار دوبله از سال ۱۳۳۸ تا سال ۱۳۵۷. مدیر دوبلاژ از سال ۱۳۴۱
جلیلوند در ۶ آبان سال ۱۳۱۹ در شیراز متولد شد و فعالیت‌های هنری خود را با حضور در عرصه تئاتر آغاز کرد.
1166171 754 - نام همسر چنگیز جلیلوند چیست ؟ / صدای چنگیز جلیلوند
وی در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی نیز بازی کرده است. صدای او قابلیت گویندگی به جای شخصیت‌های خشن سینمایی را فراهم کرده است. جلیلوند در گویندگی‌هایش قابلیت تیپ سازی را دارد و می‌تواند صداهای مختلفی به وجود آورد. او به جای بازیگران مشهور خارجی و داخلی بسیاری گویندگی کرده است.
از جمله شخصیت هایی که چنگیز جلیلوند به جای آن‌ها صحبت کرده است می‌توان به پل نیومن، ریچارد برتون، سلمان خان، لیام نیسون، دواین جانسون و کرت راسل اشاره کرد.
این هنرمند پیشکسوت عرصه دوبله با اشاره به ماجرای شناشنامه جنجالی خود گفته است: متولد سال ۱۳۱۹ در شیراز هستم. در زمان‌های قدیم چندین‌بار شناسنامه‌ام را گم کردم و هر دفعه برای شناسنامه جدید، اتفاق جدیدی هم برای تاریخ تولد و نام‌خانوادگی‌ام می‌افتاد. یک‌بار که شناسنامه‌ام دزدیده شد، در شناسنامه جدیدم زدند «جلیلوند رضایی» متولد ۱۳۱۴ که این هم عجیب بود.
بعد پدرم دوباره تقاضای المثنی کرد که «رضایی» را برداشتند، ولی این‌بار زدند «جلیله‌وند» و دوباره طی یک اتفاق شناسنامه‌ها گم شد و بار دیگر پدرم تقاضای شناسنامه کرد و این‌بار زدند «حلیلوند» و وقتی دوباره اعتراض کردیم گفتند
خودتان یک نقطه زیرش بگذارید! تا اینکه در نهایت در آخرین سری شناسنامه‌ای که گرفتیم هم نام‌خانوادگی‌مان را درست زدند و هم تاریخ تولد را!
وی همچنین اظهار کرد: زمانی‌که وارد کارهای هنری و دوبله شدم خیلی از سوی خانواده حمایت نشدم؛ هرچند خودم هم دوست داشتم روی پایم بایستم و به خانواده متکی نباشم. درس‌ها و نمراتم خوب بود،
ولی با این حال خیلی دوست نداشتم درس بخوانم. در این بین عاشق تاریخ و جغرافیا بودم و حتی دوست داشتم دبیر تاریخ یا جغرافیا شوم چراکه به‌شدت در جغرافی و نقشه‌شناسی مهارت دارم.
تا سال دوم دانشکده علوم هم در همین رشته ادامه تحصیل دادم، ولی وقتی وارد دوبله شدم، دیگر فرصت نشد و غرق دوبله شدم و رل‌های بسیار بزرگی به من داده شد و مجبور شدم در آن زمان، تحصیل را کنار بگذارم؛ البته من بعد‌ها تحصیلاتم را در رشته مدیریت بازرگانی در زمینه هتلداری و رستوران‌داری ادامه دادم و حتی بعد از بازگشت به ایران تصمیم داشتم که در این زمینه نیز فعالیت داشته باشم، ولی نشد!

نام همسر چنگیز جلیلوند چیست

همچنین بخوانید :  پرونده کلاهبرداری لیزینگ خودرو پرهام + عکس

نام همسر چنگیز جلیلوند چیست ؟ / صدای چنگیز جلیلوند

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز