متن عذرخواهی عربستان از ایران بابت حملات تروریستی

متن عذرخواهی عربستان از ایران بابت حملات تروریستی

عذرخواهی عربستان از ایران بابت حملات تروریستی + فیلم

بازیکنان تیم ملی فوتبال عربستان در اقدامی نامتعارف در بازی برابر استرالیا، اعتنایی به احترام به حادثه دیدگان حملات تروریستی در لندن نداشتند. در این حملات ۲ استرالیایی نیز از بین رفتند ولی بازیکنان عربستان تصمیم گرفتند به جای یک دقیقه سکوت قبل از بازی به گرم کردن خودشان بپردازند.

06 - متن عذرخواهی عربستان از ایران بابت حملات تروریستی

بعد از انتقادات گسترده به این کار عربستانی‌ها، در نهایت این کشور زیر فشار شدید افکار عمومی مجبور به عذرخواهی بابت رفتار بازیکنان فوتبال خود شد.

 

عربستان سعودی از رفتار زشت خود پشیمان شد

به عذرخواهی بابت رفتار بازیکنان فوتبال خود شد. … پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری مجددا مخالفت خود را با توافق نامه پاریس اعلام . … عربستان و حملات تروریستی تهران عصر ایران– این اولین بار است که داعش در ایران اقدامی به این وسعت انجام می دهد.

عذرخواهی فدراسیون فوتبال عربستان بابت رفتار

 

۸ ساعت پیش – عذرخواهی فدراسیون فوتبال عربستان بابت رفتار غیر ورزشی بازیکنانش … هر ۲ تیم به احترام قربانیان حوادث تروریستی در شهر لندن، یک دقیقه سکوت کنند. ….. نامه ايران به شوراي امنيت درباره حملات تروريستي داعش در تهران.

واکنش‌های بین‌المللی به حمله تروریستی تهران

 

۲ روز پیش – برخی سران و مقامات کشورهای مختلف به حادثه تروریستی تهران واکنش نشان دادند. … حزب‌الله: حملات تروریستی تهران با هدف ضربه زدن به امنیت ایران انجام شد … در متن این پیام‌ها حمله تروریست‌های تکفیری به مردم بی دفاع و کشتن جمعی از … کرد که حملات تروریستی بخشی از برنامه‌های آمریکا، اسرائیل و عربستان برای …

 

همچنین بخوانید :  عکس نوشته تابستان 96 / پروفایل تیر ماهی ، خصوصیات تیر ماهی

فدراسیون فوتبال عربستان با انتشار بیانیه‌ای درباره این اتفاق نوشت: بازیکنان تیم ملی فوتبال عربستان قصد هیچگونه بی احترامی به قربانیان و بازماندگان حملات تروریستی و خانواده و بستگان آنها را نداشتند.

فدراسیون فوتبال عربستان هرگونه اقدام تروریستی و افراطی‌گری را به شدت محکوم می کند و بار دیگر به دولت بریتانیا و قربانیان این حادثه تروریستی تسلیت می‌گوید.

متن عذرخواهی عربستان از ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *