خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » دانلود 96 » اسامی بازیگران سریال نفس / خلاصه داستان چیست

اسامی بازیگران سریال نفس / خلاصه داستان چیست

جدید روز :

اسامی بازیگران سریال نفس / خلاصه داستان چیست

اسامی بازیگران سریال نفس / خلاصه داستان چیست

اسامی بازیگران سریال نفس / خلاصه قسمت اخر سریال نفس

بزودی در سایت قرار میگیرد ..

Z - اسامی بازیگران سریال نفس / خلاصه داستان چیست
شبکه سه سیما هم در ایام ماه رمضان از گوی پخش سریال‌های مناسبتی دور نماند و مجموعه تلویزیونی «نفس» سومین ساخته جلیل سامان را به عنوان سریال ویژه رمضان امسال برای پخش از شبکه ۳ سیما انتخاب کرده است.
Z - اسامی بازیگران سریال نفس / خلاصه داستان چیست
جلیل سامان که در آثار قبلی خود یعنی «ارمغان تاریکی» و «پروانه» به وقایع انقلاب اسلامی پرداخته بود در این اثر نیز سعی دارد تا به وقایع منجر به انقلاب اسلامی در سال ۵۷ بپردازد. سریال نفس سومین مجموعه از سه‌گانه جلیل سامان پس از «ارمغان تاریکی» و «پروانه» است که نگاهی متفاوت و دراماتیک به موضوعات سالهای آغازین انقلاب اسلامی دارد

های سریال نفس موضوع و خلاصه داستان سریال نفس 1 - اسامی بازیگران سریال نفس / خلاصه داستان چیست

با توجه به تقارن مناسبت هایی همچون ۱۵ خرداد و ۷ تیر در ماه رمضان سال ۹۶ تصمیم مدیران در رسانه ملی بر آن است که این مجموعه تلویزیونی فاخر در این ایام از شبکه ۳ سیما پخش شود. های سریال نفس موضوع و خلاصه داستان سریال نفس 2 - اسامی بازیگران سریال نفس / خلاصه داستان چیست های سریال نفس موضوع و خلاصه داستان سریال نفس 4 - اسامی بازیگران سریال نفس / خلاصه داستان چیست های سریال نفس موضوع و خلاصه داستان سریال نفس 3 - اسامی بازیگران سریال نفس / خلاصه داستان چیست

داستان «نفس» درباره جوانی پُر شَر و شور است که در بحبوحه وقایع انقلاب رازی در زندگی‌اش فاش می‌شود. او برای رسیدن به حقیقت حوادث پیچیده‌ای  را پشت سر می‌گذارد.

بازیگران  سریال «نفس» عبارتند از:
مسعود رایگان، ژاله صامتی، علیرضا کمالی، بهناز جعفری، قربان نجفی، احسان امانی، شهاب شادابی، هادی عامل هاشمی. با معرفی ساناز سعیدی و با حضور هدایت هاشمی، رامین راستاد و خسرو شهراز.

سریال  «نفس» در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما تهیه و پخش می‌شود.

همچنین بخوانید :  آتش زدن قران توسط خانم در تهران / دلیل آتش زدن قران

اسامی بازیگران سریال نفس / خلاصه داستان چیست

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز